Konferencja na temat akredytacji międzynarodowych

11 stycznia 2018

Warszawa

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję dotyczącą akredytacji międzynarodowych.

Konferencja odbędzie się 11 stycznia 2018 roku w Warszawie.

Tematyka konferencji

W czasie konferencji będą mieli Państwo okazję pozyskać unikatową na polskim rynku wiedzę ekspercką z zakresu akredytacji międzynarodowych, dostosowaną do aktualnych wyzwań przed jakimi stoją polskie uczelnie.

Czego będzie można dowiedzieć się w czasie naszej konferencji?
  • Dlaczego sukces procesu internacjonalizacji jest silnie powiązany z sukcesem akredytacji?
  • Jakie zagrożenia czekają na polskie uczelnie, które nie posiadają akredytacji a jednocześnie pragną się internacjonalizować?
  • Jak wygląda proces akredytacji z perspektywy instytucji akredytującej?
  • Jakie są najczęściej występujące słabe strony polskich uczelni z perspektywy instytucji akredytujących?
  • Dlaczego akredytacje można nazwać „biletem wstępu” do pierwszej ligi światowych uczelni?
  • Jaka jest rola posiadanej akredytacji w ocenie wiarygodności uczelni na międzynarodowym rynku usług edukacyjnych?
  • Jakie inne korzyści, oprócz możliwości zwiększenia poziomu internacjonalizacji daje uczelni akredytacja?
  • Jaki wpływ na kulturę organizacyjną oraz procesy wewnętrzne uczelni może mieć akredytacja?

• Kogo zapraszamy?

Przedstawicieli polskich uczelni, w szczególności rektorów, kanclerzy i dziekanów, kierowników działów współpracy z zagranicą, prorektorów ds. dydaktycznych, prorektorów ds. badań naukowych, prorektorów ds. rozwoju oraz internacjonalizacji i akredytacji.

Z uwagi na trwający konkurs „Akredytacje zagraniczne” w ramach działania 3.3 Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego, będą Państwo mogli wysłuchać przedstawicieli międzynarodowych instytucji akredytujących.

Więcej informacji nt. projektu >>>

Na warsztatach dowiesz się:
  • Jak przebiega proces akredytacji,
  • jakie są procedury, standardy oraz kryteria przyznawania akredytacji,
  • jak się przygotować do akredytacji,
  • jakie są opłaty,
  • panel dyskusyjny / konsultacje.

• Koszt udziału w konferencji:
    • Część I i II – udział bezpłatny dla wszystkich uczestników
    • Część III warsztatowa:
      • Dla członków Stowarzyszenia APUI- bezpłatny udział dla pierwszej zgłoszonej osoby oraz 50% zniżki dla każdego kolejnego uczestnika,
      • Dla pozostałych: udział w jednym warsztacie – 600 zł; udział w dwóch warsztatach – 950 zł.

Sponsorzy wydarzenia: